A következő címkéjű bejegyzések mutatása: feketefehér. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: feketefehér. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. december 31., kedd

Fekete-fehér

Általában szeretek színes figurákat rajzolni meg színes ruhákat nekik, úgyhogy most az ellenkezőjét tettem.

2011. augusztus 30., kedd

Bűnmegelőzés



Még kábé egy éve rajzoltam egy képregényt a Fa*zzine második számába. Most, hogy hamarosan kijön a következő szám, gondoltam kedvcsinálóként mégiscsak megosztom.




2010. március 7., vasárnap

Ábrahámizsákja




Helyzetgyakorlatokat csináltunk a suliban: bibliai és mitológiai történetek lényegét sűrítettük három fényképbe. A fenti fotókon az láthtó, ahogyan én jelenítettem meg azt, hogy Ábrahám fel akarja áldozni Izsákot, majd megérkezik az úr angyala és megállítja.

2009. október 21., szerda

Kínában mozdultak

Hétvégén krokiztam egy párat, nincs különösebb hozzáfűzni valóm. Csak a fejek erőteljes kínaiságára hívnám fel a figyelmet.


2008. november 20., csütörtök

Lábmunka

Az egyetemen egyik nap az volt a téma, hogy felhozott a tanárunk a könyvtárból pár számot a Colors című újságból és azokból kellett kiválasztani embereket és az ő történetüket elmesélni sztoribordban, csak most fotózva. MI egy olyan sztorit választottunk, ahol ilyen feka kölykök voltak lefotózva és az volt a sztorijuk, hogy valamelyikőjük tanítja az utca gyerekeit brékelni, mert hogy régen verekedtek, raboltak, meg autót loptak, de mostmár átálltak brékre, mer az kúúl. Egy órát kaptunk rá és a suli területén kellett megoldani. Amúgy a lábmunka címet az újságban adták a cikknek.



2007. augusztus 27., hétfő

Hétvége

Hétvégén elmentünk kepmingezni egy nem létezô kempingbe. Ennek ellenére azért lerajzoltam egy Mirage nevû hajót, miközben három katonai helikopter húzott el a fejünk fölött:

És az apukámat, miközben egy könyvet tartott a feje fölött:

2007. június 19., kedd

SUSNYÁS gipsz - trailer

Újjab több órás csiszolgatás és reszelgetés eredményeként sikerült eljutnom idáig:

De azér szerintem egész jó ahhoz képest, hogy soha nem csináltam még hasonlót. Közben rájöttem, hogy nem a smirgli a leghatékonyabb eszköz, hanem egy jókis életlen kés, amivel le tudom reszelgetni a nagyobb kiszögelléseket, gyorsabban és hatékonyabban, mint a csiszolgatással. Azér kell, hogy életlen legyen, mert amikor megszalad egy picit, akkor sem vágja el a kezem. Na és mint ahogy az a fotókon NEM látszik, a két kis fülecskéje a legasszimetrikusabb rajta, az egyik sokkal magasabban van, mint a másik. Ezért is fogok rárakni még egy réteg gipszet, amivel kiegyenlítem ôket, meg a kis mélyedéseket és repedéseket (amik szintén nem látszanak a fotókon, mert hílingbrassal kiretusáltam ôket) feltöltöm vele és ha ez meglessz, akkor az baba lesz, zorall lesz...

Ja és azér feketefehérek a képek, hogy azt higgyétek a képzajról, hogy ilyen régies effekt, nem pedig a kamera hibája.