Általában szeretek színes figurákat rajzolni meg színes ruhákat nekik, úgyhogy most az ellenkezőjét tettem.
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: feketefehér. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: feketefehér. Összes bejegyzés megjelenítése
2013. december 31., kedd
2011. augusztus 30., kedd
Bűnmegelőzés
Még kábé egy éve rajzoltam egy képregényt a Fa*zzine második számába. Most, hogy hamarosan kijön a következő szám, gondoltam kedvcsinálóként mégiscsak megosztom.
2011. január 3., hétfő
2010. december 31., péntek
2010. március 7., vasárnap
Ábrahámizsákja
2009. október 21., szerda
Kínában mozdultak
2008. november 20., csütörtök
Lábmunka
Az egyetemen egyik nap az volt a téma, hogy felhozott a tanárunk a könyvtárból pár számot a Colors című újságból és azokból kellett kiválasztani embereket és az ő történetüket elmesélni sztoribordban, csak most fotózva. MI egy olyan sztorit választottunk, ahol ilyen feka kölykök voltak lefotózva és az volt a sztorijuk, hogy valamelyikőjük tanítja az utca gyerekeit brékelni, mert hogy régen verekedtek, raboltak, meg autót loptak, de mostmár átálltak brékre, mer az kúúl. Egy órát kaptunk rá és a suli területén kellett megoldani. Amúgy a lábmunka címet az újságban adták a cikknek.






2007. augusztus 27., hétfő
Hétvége
2007. június 19., kedd
SUSNYÁS gipsz - trailer
Újjab több órás csiszolgatás és reszelgetés eredményeként sikerült eljutnom idáig:

De azér szerintem egész jó ahhoz képest, hogy soha nem csináltam még hasonlót. Közben rájöttem, hogy nem a smirgli a leghatékonyabb eszköz, hanem egy jókis életlen kés, amivel le tudom reszelgetni a nagyobb kiszögelléseket, gyorsabban és hatékonyabban, mint a csiszolgatással. Azér kell, hogy életlen legyen, mert amikor megszalad egy picit, akkor sem vágja el a kezem. Na és mint ahogy az a fotókon NEM látszik, a két kis fülecskéje a legasszimetrikusabb rajta, az egyik sokkal magasabban van, mint a másik. Ezért is fogok rárakni még egy réteg gipszet, amivel kiegyenlítem ôket, meg a kis mélyedéseket és repedéseket (amik szintén nem látszanak a fotókon, mert hílingbrassal kiretusáltam ôket) feltöltöm vele és ha ez meglessz, akkor az baba lesz, zorall lesz...

Ja és azér feketefehérek a képek, hogy azt higgyétek a képzajról, hogy ilyen régies effekt, nem pedig a kamera hibája.

De azér szerintem egész jó ahhoz képest, hogy soha nem csináltam még hasonlót. Közben rájöttem, hogy nem a smirgli a leghatékonyabb eszköz, hanem egy jókis életlen kés, amivel le tudom reszelgetni a nagyobb kiszögelléseket, gyorsabban és hatékonyabban, mint a csiszolgatással. Azér kell, hogy életlen legyen, mert amikor megszalad egy picit, akkor sem vágja el a kezem. Na és mint ahogy az a fotókon NEM látszik, a két kis fülecskéje a legasszimetrikusabb rajta, az egyik sokkal magasabban van, mint a másik. Ezért is fogok rárakni még egy réteg gipszet, amivel kiegyenlítem ôket, meg a kis mélyedéseket és repedéseket (amik szintén nem látszanak a fotókon, mert hílingbrassal kiretusáltam ôket) feltöltöm vele és ha ez meglessz, akkor az baba lesz, zorall lesz...

Ja és azér feketefehérek a képek, hogy azt higgyétek a képzajról, hogy ilyen régies effekt, nem pedig a kamera hibája.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)










