Ennek jegyében már rajzolgattam, tervezgettem, próbálgattam, irosgattam, meg minden. Most például összeraktam 3d-ben az eddíg elkészített autóimat (persze csak a jobbakat), aztán eléjük raktam a brendnyú Motor of Mark logót és rendereltem belőllük egy csoportképet.
Ha valakinek van kedve, kommentelje meg, hogy szerinte melyik a jobb a 3 variáció közül.

