A következő címkéjű bejegyzések mutatása: sötét. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: sötét. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. november 14., hétfő

Az a régi tűz...


Volt egy meló, amihez kérték a srácok, hogy dobjak össze egy hangulatcsináló képet. Helyszínnek egy hegyvidék, stílusnak pedig egy képregényes, erősen árnyékolt, kevés színnel rajzolt világ volt a kritérium. A térdeit és a támaszkodó kezét utálom, de a holdfényes kis ablakocskával elégedett vagyok.

2008. május 23., péntek

Nyírás

Csonáltam filmet, hogy érdekesebb legyen a fűnyírás. Látszik rajta, hogy pár óránál nem áldoztam rá többet. Bocs.

2008. február 3., vasárnap

A farsang sötét oldala

Amúgy fotóztam én is egy párat a farsangon, miután már levergôdtem magamról a Patrik jelmezt és rázendített a Szekszujel Fhifhies:


Ez a kép meg elég sötét lett, szóval kicsit fel kell nyomni hozzá a monitor fényerejét, hogy kijöjjön a lényeg, de nekem így is nagyon tetszik.

2007. október 30., kedd

Az első (=ronda) háromdé thumb képek

Talán a legfeltűnőbb változás, hogy alacsonyabb lett, mint amilyennek rajzoltam. Azér van ez így, mert kimértem, hogy ha a kereke akkora, mint egy A-klassze mercédesznek, akkor így ont 4 méter magas. Magyarországon pedig az a maximum autómagasság. Más országogban szerencsére nem kell ennek utánna néznem, mert majd asszondom, hogy magyar viszonyokra terveztem a kocsit. Amúgy a többi részlet még nincs kész, vagy ha mégis, akkor a fényekkel próbáltam láthatatlanná tenni őket.


2007. szeptember 11., kedd

Hát ez meg mi?


Oké, elismerem, eddíg se volt túl könnyû megfejteni a feladványaimat, hogy mi van a nagyon sötét képen, de ez a mostani mindegyiken tûl tesz. Mármint kitalálhatatlanság szempontjából. Amúgy iskolai feladat.

Nade ha valaki tényleg megfejti, hát akkor garantálom, hogy nagyon meg fogok lepôdni.

2007. augusztus 13., hétfő

najó, még egy picike


de mostmár tényleg megyek el, jövôhéten pósztolok megint.

Még egy utolsó...

Mostmár nem fogok több ilyen sötét képet felrakni, mert nagyjából már kész vagyok az autóval, csak még fel kell textúrázni. Viszont most elmegyünk egy hétre, úgyhogy addíg fene se fogja ezt textúrázni.

2007. augusztus 10., péntek

Lekapcsoltam a fényszórókat...

...viszont ha felkapcsoltam volna mind a (mostmár) hatot, akkor semmi se látszana a képen. És most többet is haladtam vele, mert kevesebbet aludtam: ablaktörlô, index, ködlámpák, hûtôrács

2007. augusztus 7., kedd

Na vajon mi ez?


Ezúttal egy már meglévô autót kezdtem el megmodellezni 3dben. Még nagyon az elején tartok, úgyhogy az ilyenkor szokásos sötét beállításomat vettem elô. Ha valakinek van kedve, megkommentelheti, hogy milyen márkájú/típusú autó, de úgyse fogja eltalálni. Muhaha.

2007. június 18., hétfő

SUSNYÁS gipsz - teaser

Agyag helyett gipszet raktam a papírmaséra, mert egy szobrász szakos barátom volt olyan kedves és megmutatta nekem, hogy hogy kell használni a gipszet. Namost raktam fel rá egy csomót, hogy aztán majd jól formára csinszoljam. Abba is belefogtam már (szerencsére találtam itthon két csiszoló párnát) de még nem nagyon alakult ki a végsô forma, ezért ilyen sötét képet csináltam rólla, hogy ne látszódjon belôlle semmi.

2007. május 15., kedd

Sötét jövő...

Mint az látható, a május az egy kicsit hajtósabb hónap, most is ezer dolgom lenne, mégis a blogommal foglalkozok, olyan hihhhetetlen rendes vagyok ám. Most éppen a Wrdalakot csinálom és a film vége felé tartok, le is lövöm most gyorsan a poént, iderakok egy képkockát a film végérôl. muhaha.